Zažili jste nějaký zdařilý aprílový žertík?

Ahoj Hubajďáci! Máme za sebou 1. duben, jemuž se říká také jednoduše "Apríl". A je to docela neuvěřitelné, ale historie aprílových žertíků sahá až do 16. století! Máte osobní zkušenost s nějakým velmi vydařeným aprílovým vtípkem? Neváhejte nám napsat třeba do komentářů nebo do mailu!

Zvyk aprílových žertíků k nám přišel ze zahraničí a nejstarší zmínka o tomto vtipkování se datuje do roku 1690. Je Vám asi jasné, že vtipkování tehdy a nyní bylo na zcela odlišné úrovni a jsem upřímně zvědav, jaké budou žertíky v budoucnosti, neboť hranice toho, co si k druhým dovolíme, se neustále posouvají a nemusí jít nutně jen o první dubnový den.

V nabídce našeho e-shopu také najdete několik žertíků, které Vám mohou posloužit na nějakou tu nachytávku. Oblíbené jsou věci na vodu, jako foťák, domovní zvonek nebo třeba zapalovač. Doslova bestsellerem jsou umělá hovínka v mnoha podobách, včetně hovínka ve spreji nebo smradu ve spreji...

Máme též blbinu, která při upuštění na zem vydá zvuk, jak když se vedle Vás roztříští sklo. Docela šok! Ženy a dívky zaručeně vyděsí pudřenka, v níž se skrývá pavouk, případně můžete svou oběť potrápit ohýbacím otvírákem, česnekovým bonbonem nebo třeba kýchacím práškem.