Udělejte si radost dárky, které jsou zdarma

Drazí přátelé Hubajďáci,

jestli mě něco opravdu hodně moc baví, tak je to rozdávání radosti a dárků! A protože jsem Vám chtěla udělat radost, zamyslela jsem se (pozor! fakt!), čím bych Vás mohla potěšit. Dali jsme s kolegy hlavy dohromady a zjistili jsme, že toho můžeme nabídnout opravdu hodně.

Tak jdeme na to. Jeden můj aktivní zaměstnanec provozuje hned několik webů, které mohou být i Vám v mnohém nápomocné.

 

ZNÁTE 4 ZÁSADNÍ NÁVYKY, S NIMIŽ PORAZÍTE KAŽDÝ ZLOZVYK?

První dárek tak na Vás čeká na webu Návyky.cz, kde si můžete zdarma stáhnout jeho knihu Znáte 4 zásadní návyky, s nimiž porazíte každý zlozvyk? Možná Vám tato knížka otevře v mnohém oči a začnete se více zabývat tím, jak vybřednout z toho stresem nasyceného života a přestat si blokovat vlastní štěstí.

 

OVLÁDNĚTE ČAS DŘÍVE, NEŽ OVLÁDNE ON VÁS

Druhou pozornost najdete na jeho osobním webu Kuthan.cz a nese název Ovládněte čas dříve, než ovládne on vás. Vychází z autorových osobních zkušeností a je velkou inspirací pro řadu čtenářů, kteří si prošli podobným příběhem. Důležité věci nestíhal a nedůležité úkoly se hromadily. Jak to dokázal změnit?

 

4 ZÁKLADNÍ TRIKY, JAK SI ZDARMA ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST STRÁNEK

Pokud také provozujete e-shop nebo internetové stránky, pak nepřehlédněte web Provozovatel.cz, kde si můžete zdarma stáhnout e-book 4 základní triky, jak si zdarma zvýšit návštěvnost stránek. Na blogu se navíc dozvíte řadu zajímavostí a inspirací, takže pro začínající e-shopaře a e-shopisty je to skvělá studna informací.

 

ZÍSKEJTE TRIČKO HUBATÉ ČERNOŠKY K NÁKUPU NAD 500 KČ

Pro ty z Vás, kteří se chystáte nakoupit na našem e-shopu Hubatá černoška mám skvělý dárek v podobě žlutého trička s naším logem. Kdybych ho dávala zdarma, nedělala bych nic jiného, než ho posílala do všech koutů republiky, což by nebylo ani ekonomicky možné. Mám jej tedy jako odměnu pro každého, jehož objednávka přesáhne 500 Kč. Stačí pak do poznámky v košíku napsat heslo "tričko zdarma" a uvést velikost, kterou potřebujete (aktuálně můžete vybírat z velikostí S, M, L, XXL).

 

BOJUJETE SE SVOU VÁHOU?

Další dárek potěší ty, kteří stejně jako já bojují s kilogramy, neboť mne osobně hodně pomohly rady stále známějšího Leo Babauty. Využijte zdarma jeho tipy prostřednictvím e-mailového kurzu Jak snadno zhubnout. V deseti lekcích Vám postupně odhalí základní principy, které pomohly i jemu změnit své stravovací návyky a žít zdravěji.

 

Další dárky připravuji a postupně budu jejich nabídku rozšiřovat!

Tak se mějte!