Soukromá inzerce na měsíc červen

Jasnovidec za pouhých 199 Kč prozradí, kdy nastane konec světa. PS: Přijďte do 22. února 2034.

Manžel má psa. Kdo ho zbaví blech?

Dne 16. 5. mi byl v Solenicích odcizen osobní automobil Mercedes 3FO3, stříbrné metalízy, tmavá okna, spojler, střešní okno, alarm, SPZ: FUČ-88-88 v hodnotě 2 mil. Kč. Jakékoliv informace vedoucí k jeho nalezení dobře finančně ohodnotím.

Prodám vůz Mercedes 3FO3 stříbrné metalízy s alarmem, tmavými okny, spojlerem, rádiem s CD přehrávačem. Bez papírů. Cena dohodou.

Dne 15. tohoto měsíce jsem v Berouně ztratil svazek klíčů. Poctivého nálezce žádám, aby je odevzdal na městském úřadě. Ztracené klíče byly od kanceláře ztrát a nálezů. 

Manžel chodí každou středu večer do hospody a já zůstávám doma sama. Co s tím uděláš gentlemane s lahví sektu?

Trojnásobná vdova (22 let) z Benešova hledá přítele na celý život. ZN: Přerušíš sérii?

Prodám vůz po havárii. Část na okrese Benešov, část na okrese Příbram, část na okrese Písek. Kontakt: okresní nemocnice Tábor.

Hledáte zajímavou a seriózní práci? Umíte číst? Umíte řídit auto? (není podmínkou) Jste leniví udělat pár kroků? Máte rádi pořádek? Rádi odemykáte a zamykáte kaslíky? Pak hledáme právě vás! Volejte Českou poštu, heslo "Vesnický listonoš".

Jsem stará, nemocná a nepohyblivá stařenka, žijící na venkově, třicet kilometrů od nejbližšího města. Najde se hodný člověk, který mi uklidí v mém bytě? Nejlépe někdy dopoledne, odpoledne jezdím na kole do městské posilovny.

 

Mrkněte také na srpnovou inzerci...