Řady našich zaměstnanců rozšířil Miloš Eman

Od dubna 2017 patří mezi zaměstnance Hubaté černošky nová osoba, kterou je pan Miloš Eman. Co bude náplní jeho práce se dozvíte v jeho úvodním prezentačním videu, kde se dotýká také problematiky, která Vás možná při pohledu na pana Miloše také napadla.

Ano, je velmi podobný našemu panu prezidentovi a není tím zrovna dvakrát nadšený, nicméně už se s tím naučil žít. Snad se mu u nás bude líbit. Vše podstatné se dozvíte z videa.

 

A máme tu první reakce na video. Moc za ně děkujeme. I když někdo video nepochopí, i tak jsme rádi, že nám to sdělí, jako třeba naše jistě jinak velká fanynka:

Nevím zda mohu použít slovo Vážení!!!!!!! Reklama kde jste použili pana prezidenta jste hlavně zesměšnili vlastní profil . Udělám vám radost !!! Budu se snažit a nadále v tom pokračovat na veřejných sítích, tak, aby co nejvíce lidí vědělo o vaší nekorektnosti a od vás nic nenakupovali.

Mohu doporučit bývalého prezidenta USA Baraka Obamu z celou jeho rodinou , myslím, že celý národ mi dá za pravdu, že by se jako reklama na vaší firmu "Hubatá černoška" trefně hodili.

S pozdravem Milena Procházková