Pověste oslavenci medaili na krk

Tento týden patří k novinkám v našem e-shopu Hubatá černoška mimo jiné pamětní medaile k narozeninám. Jsou vyrobeny ze dřeva a mají i šňůrku (stuhu) pro pověšení na oslavencům krk nebo třeba na zeď.

Ve stejné grafické podobě už roky nabízíme velmi úspěšné narozeninové značky, a tak nepochybujeme o tom, že také medaile se Vám budou líbit jako pěkná legrácka na narozky. Máme je v základních variantách pro 18., 30., 40., 45., 50., 55. a 60. narozeniny.

Můžete je pojmout jako narozeninový dárek, ale zrovna tak jimi ozdobit oslavence nebo gratulanty na narozeninové oslavě. Mimochodem k onomu dozdobení u nás najdete také narozeninové kravaty, čelenky a další doplňky s třicítkou, čtyřicítkou, padesátkou, šedesátkou a podobně. Ostatně v naší narozeninové kategorii je vše pěkně roztříděno právě podle věku oslavence.

Málem bych zapomněl také na oblíbená narozeninová trička, takže pokud vymýšlíte, co koupit nejen ke kulatinám za dárek, rozhodně u nás posbíráte tolik inspirace, že nebudete vědět, co dříve...

 

Narozeninová značka ke čtyřicítce

Narozeninová značka ke čtyřicítce