Kryštof se občas neovládne a takto to dopadne

Náš kolega Kryštof Kabát je bouřlivák. Říkám to naplno jak to je, protože on se ve všech videích tváří jako svatoušek, ale je na místě využít situace, kdy je ve vězení, a říci to na plný internet jak to je.

Ale to samozřejmě neznamená, že je to špatný člověk. Je prostě svůj, má to tak nějak dané, snaží se s tím bojovat, ale občas na to kašle a vylítne a to pak všechno lítá. Nechci tu vyprávět o tom, jak zmlátil grafologa jen proto, že mu z písma vyčetl, že má vznětlivou povahu.

Nechci tady ani upozorňovat na jeho potyčky s městskou policí a další kauzy, spíš mě zaráží, že ho šéfová pořád zaměstnává jako skladníka, když ho stejně pořád něco bolí a jsem to já, kdo pak naběhne a maká za něj.

Ale nic ve zlém, nechci sem tahat nějaké osobní sváry a jsem rád, že Vás mohu informovat o tom, že Kryštof se možná už konečně poučí. Proč? Protože tentokrát to opravdu přehnal a skončil ve vězení. Vzal jsem tam kameru a natočil krátké přiznání, kde jsem po něm chtěl, aby objasnil, proč ho zavřeli. No co mi řekl? Mrkněte sami...