Když by se mu dárek nelíbil, tak ať si s ním…

Mezi nejoblíbenější produkty z naší nabídky patří toaleťáky. Ano, slyšíte dobře, fušujeme do řemesla drogeriím a prodáváme něco tak vrcholně obyčejného, jako je toaletní papír.

Ale asi tušíte, že to bude mít nějaký ten háček, nějaký ten vtípek, že to nebude samo sebou. A máte pravdu, naše toaleťáky totiž nejsou jen tak obyčejné, nejsou čistě bílé, ale jsou to toaleťáky s originálním potiskem!

V praxi to znamená, že máme například toaleťáky s potiskem bankovek, jako je tisícikoruna, pětitisícovka, nebo dokonce nějaký ty eura nebo dolary. Mohu názorně ukázat:

 

Zrovna tak máme narozeninové toaleťáky, na nichž se vyskytuje číslovka kulatin, které oslavenec zrovna slaví. Máme osmnáctku, třicítku, čtyřicítku i padesátku.

To není vše, protože pak jsou tu toaletní papíry s humorem. Největší hvězdou je samotný toaleťák s vtipy! Ale máme i se striptýzem pro pány, s kámasutrou, pro novomanžele a já už ani sám nevím, s čím vším. 

K čemu je takový toaleťák dobrý? No samozřejmě jde o recesi, vtipný dárek, který je zkrátka originální, není to ta klasická bomboška a flaška, je to něco extra. A jestli se to oslavenci nelíbí, tak si s tím klidně může vytřít...