Team Rádia Hubajda

Zde naleznete potřebné i nepotřebné informace o našich moderátorech i nemoderátorských členech našeho týmu. Nedozvíte se nic z toho, co Vás jistě zajímá, naopak se dozvíte absolutně vše, co Vás nezajímá. Za moderátory a DJ´s hovoří spíše jejich práce, ale třeba si i rádi připomenete jejich fotku. To jsou tedy oni.MATAMAR

Djský projekt Matamar je tvořen dvojicí Mark Airman a Mata C. Svoji pouť na klubové scéně odstartoval v létě roku 2006 svojí vlastní akcí v klubu CZ Beat. Krátce nato započali pořádání dnes už jedné z tradičních tranceových akcí - Language of Trance v klubu Vertigo. Tato noc byla první vlaštovkou tranceových klubových nocí a objevila se také v časopise X Mag v rubrice 24 vyvolených parketů, kde společně s nocí E-Motion jako jediné zastupovaly tranceovou scénu u nás. Na této noci se pod taktovkou residentů Matamar postupně vystřídali ty nejlepší trance jména u nás jako je Michael C, Laydee Jane nebo Petr Holman a v dalších dílech pak i zahraniční hosté jako Kamil Polner (Armada/SK), Daniel Kandi (Anjunabeats/DK), Daniel Wanrooy (Progression - Black Hole/NL), Stoneface & Terminal z labelu Euphonic a další.

 

Díky svému osobitému stylu začal být Matamar zván už krátce po startu svojí kariéry na různé zajímavé akce v klubech po celé ČR. Kromě ČR se předvedli i slovenskému publiku na hlavní stagei festivalu Motor Summer Fest v Martinu. Hned v prvním roce jejich působení se Matamar umístili v prestižní anketě o Dance Music Awards 2006 na 3. místě v kategorii Objev roku a také v anketě Trance.cz Awards 2006 a v kategoriích objev roku (2. místo) a Domácí dj roku (9. místo).

 

Netrvalo dlouho a dostavily se další výsledky jejich snažení. Přišlo mnoho významných hraní jako např. výroční vydání akce STEAM!, kde byli Matamar společně s Michaelem C headlinery tranceové stage, akce EnTrance v pražské Roxy, prestižní klubovka E-Motion v brněnském klubu Fléda, kde si Matamar zahráli po boku Adama Whitea (UK) anebo v ostravském klubu Fabric po boku Mike Foylea (UK). Slyšet jste je mohli i v pražském klubu Retro Music Hall po boku hvězd tranceového nebe jako je Alex M.O.R.P.H. (GE) a Woody Van Eyden (NL) a nebo ve známém prostoru Abaton po boku samotného Richarda Duranda (NL) na akci Full Moon. Svou stylovou rozmanitost představili i publiku pražského kubu Mecca na akci Selectro. K jejich největším úspěchům patří také vystoupení na kultovní halové akci Apokalypsa v brněnském Boby Centru a to dokonce na jejím jubilejním 30. díle.

 

MATAMAR jste kromě vystoupení v klubech mohli slyšet i v mnoha radio show, kterými jsou například Podvečer s Foxem na radiu Akropolis, Numark Dance Conference a Clubmix na Dance Radiu. Především je třeba zmínit jejich vlastní radioshow s názvem Language of Trance, která se v současné době vysílá každý týden na více než 50 světových radiostanicích, včetně RÁDIA HUBAJDA. Zde Matamar představují nejen aktuální novinky z daného měsíce, ale také pravidelné exlusivní guestmixy od zahraničních trance star. 

 

V současné době se Matamar soustředí na tvorbu vlastní produkce a rozvoj své radioshow, kam si zvou čím dál tím zajímavejší hosty i na pořádání nových parties pod hlavičkou Language of Trance, kterou zaštiťuje jejich pořadatelská a bookingová agentura LOT Music.

 

Zapálení Matamaru pro hudbu se odráží v jejich setech, které jsou plné energie a kombinují styly jako trance, progressive s elektro prvky a tech-trance. Jejich vystoupení vždy velmi originální a zajímavé - svou pověst budují zejména na dokonalé komunikací s publikem.


Další fotografie


m3.jpg
m4.jpg
m1.jpg
m2.jpg

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!