Team Rádia Hubajda

Zde naleznete potřebné i nepotřebné informace o našich moderátorech i nemoderátorských členech našeho týmu. Nedozvíte se nic z toho, co Vás jistě zajímá, naopak se dozvíte absolutně vše, co Vás nezajímá. Za moderátory a DJ´s hovoří spíše jejich práce, ale třeba si i rádi připomenete jejich fotku. To jsou tedy oni.Honza Dokoupil

Ahoj Honzíku, jak ty to děláš, že mě každé tvé vysílání dokáže zaručeně pobavit?

- Šéfko, to je velice dobrá otázka, kterou si často kladu i já. Hodně lidí, co mě zná osobně, tak říká, že jsem jako počasí: chvilku zábava, sranda až do nebes, a druhej den protivnej, zabšklej morous... Nicméně vždy, když mě slyšej na rádiu, tak zas slyším, jak jim předávám pozitivní náladu, uvolněnost, pohodu, srandu... Je to asi v člověku, jak vyzařuje na lidi a nedá se říct, proč tomu tak je. Takže pamatujte, vždycky, když jsem na rádiu, tak je zábava zaručena. Když mě potkáte na ulici, neručím za sebe.

 

Jak energii dobíjíš? Alkoholem, sexem, objímáním stromů, posloucháním muziky, skákáním na trampolíně...?

- Tak dobijím normálně kuponem v trafice... Né, divej, alkohol to ani neznám, nevim, co to je, krom rychlejch špuntů, na těch ulítávám. Sex je v dnešní době riskantní sport, botanikem taky nejsem, takže ani stromy za to nemůžou, co se týká poslouchání muziky, to jsi se trefila dost blízko, a na trampolínu nemám peníze. Já mám pocit, že vůbec energii nedobíjím, aspoň ve směru zábavy, jak prostě sednu za mikrofon, může to bejt v noci, ráno, kdykoliv, tak jsem automaticky dobitej, protože právě moderovaní a skvělá muzika je pro mě relaxem.

 

Moderuješ jen na našem rádiu, nebo máš s moderováním bohatští zkušenosti?

- Tak puvodně jsem chtěl být herec, ale na herce jsem byl až moc ukecanej, tak jsem to přehodnotil na moderátora. Psal se nějakej rok 2005 a já chtěl strašně moc moderovat, ale nebylo kde, tak jsem se rozhodl udělat vlastní rádio, kde jsem začal prvně koktat do světa. Jednou jsem měl dokonce 20 posluchačů, to byla řacha! Moc dlouho mě to ale samotnýho nebavilo, tak jsem našel jedno rádio, který se mě strašně líbílo a řekl jsem si, že to zkusím. Ono to vyšlo, na tom rádiu jsem potkal i Petra Bednáře, no a z toho rádia jsem dostal nabídku do dalšího a pak dalšího, ale pořád to byly internetové stanice, i když se naskytla možnost i FM rádia, ale to bylo hodně daleko od mého bydlište, tak to spadlo. Tak jsem aspoň na nejlepší internetové stanici, a to na Rádiu Hubajda...

 

Jaké máš další záliby vedle moderování?

- Strašně miluju, jak už jsem naznačoval, „filmařinu“. Různý střihy, psaní scánářů, točit a točit. Uvažuju o koupi kamery a udělat nějakej pořádnej vekofilm... Jinak strašně rád se hrabu v počitačích, jak po hardwarové stránce, tak i po té softwarové, různé pokusy vytaktovat to na maxim, udělat z té bedny super bednu a podobný vylomeniny. Někdy to začne hořet, ale to se stavá. No, a samozřejmě kamarádi - vyrazit na pořádnej čundr, nežít nudnej život, prostě zábava a zábava. Jo, a přítelkyně a auto samozřejmě - další záležitosti velice důležíté pro maximální spokojenost.

 

Na jaké filmy nejradši koukáš?

- Tak jelikož jsem kupa srandy, tak jasná volba - komedie, druhý místo válečný filmy, akční a horory. Nejlepší horor, který jsem kdy viděl, tak se jmenuje Moje peněženka.

 

Honzíku, děkuji za vydatný rozhovor, je vidět, že když se rozpovídáš, informace jenom proudí... Někdy zase zasedneme a popovídáme znovu, pro dnešek děkuji a přeji hodně zdraru nejen za mikrofonem, ale i v civilním životě.

- Nemáš zač, šéfko, já jsem taky rád, že jsme dali řeč. Tak ať se nám daří oběma, tobě hodně zdaru s rádiem a já ti do toho budu pár hodin týdně kecat. A všem posluchačům jen to nejlepší.

 

Hubajda


Další fotografie


Já a Ona
Vždy spolu:)
Xichtoš obecný
Honza Dokoupil

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!