Novinky

Podle statistiky, kterou včera zveřejnila Mezinárodní společnost estetické plastické chirurgie (ISAPS) bylo v loňském roce na celém světě provedeno více než 23 milionů kosmetických chirurgických a neinvazivních zákroků. Mezinárodní společnost pro estetickou plastickou chirurgii (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), je přední mezinárodní společnost pro estetickou plastickou chirurgii s více než 2 700 členy z řad certifikovaných estetických plastických chirurgů z 95 zemí.

V roce 2013 bylo provedeno více než 23 milionů kosmetických zákroků

Provádění elektronických dražeb je upraveno zákonem o veřejných dražbách (zák.č. 26/2000 Sb.) a Vyhláškou č. 18/2014 o e-dražbách. V letošním roce bylo k 23.7. 2014 evidováno celkem 408 e-dražeb, z celkového počtu 1869 dražeb. E-dražby provedlo pouze 20 dražebníků na deseti portálech, které musí od 1. dubna 2014 splňovat platnou legislativu. Komora dražebníků ČR (KDČR) provedla ve dnech 19. až 21. července 2014 testování těchto dražebních portálů, s cílem posoudit, zdali splňují vybrané základní požadavky Vyhlášky.

Komora dražebníků ČR: Dražební portály (ne)splňují legislativu

Musím se přiznat, že k Bingu mám osobní vztah. Vidím Jana Rosáka jako by to bylo včera, jak jsem zaškrtávala čísla a občas i vyhrála. Líbilo by se vám, kdybyste i vy mohli hrát tuto legendární hru vlastně kdykoliv jen budete chtít a ještě byste získali možnost vyhrát zajímavou sumu peněž? Není nic jednoduššího, než...

Bingo – legendární hru si můžete zahrát zdarma a ještě vydělat

Něco pro lidičky technicky zdatnější než jsem já. Šifrované mezinárodní volání i pro nepředplatitele je nyní k dispozici celosvětově. To koukáte, co? Tak čtěte dál a budete zase o dost chytřejší.

Silent Circle rozšiřuje nabídku šifrované komunikace

Pakliže se ztotožňujete s názor této petice, můžete se do ní zapojit a pokusit se něco změnit. A jestli ne, tak si jděte vsadit a třeba neprohrajete...

Petice proti nulové toleranci některých loterií

O co jde a jak to vzniklo? "Přestalo nás bavit dívat se na stále stejné, půl roku neaktuální polepy billboardů a všeobecně outdoorových ploch. Vytvořili jsme zcela nový systém, fungující na jednoduchém modelu s tím, že klademe důraz na aktuálnost, dostupnost informací a rychlost vyřízení."

Do trhu s reklamou vstupuje nový nápad dvou mladíků

V sobotu 5. července byl slavnostně otevřen Mamutíkův vodní park, který je absolutní novinkou v České republice. Během celého dne probíhal zábavný doprovodný program a děti i dospělí si užili spoustu legrace. Park je nyní otevřený každý den a i vy můžete prozkoumat všechna jeho zákoutí.

Na Dolní Moravě byl otevřen Mamutíkův vodní park

Více než tři stovky policistů, hasičů i lidí z řad veřejnosti se nechalo zaregistrovat do Českého národního registru dárců dřeně. Jde o výsledek teprve šestiměsíční kampaně, kterou v tomto roce rozjela Policie České republiky za podpory Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR. Vedení policejního prezidia hodnotí dosavadní průběh akce a počet nových dobrovolníků jako nadstandardní.

Tři sta nových dobrovolníků pro Český národní registr dárců dřeně

Tak na tohle jsem docela čuměla. Před týdnem oznámila firma Yamaha zahájení prodeje vozítka TRICITY na japonském trhu. Jedná se o první z řady vozidel, která využívají nový špičkový naklápěcí mechanismus pro vícekolová vozidla. TRICITY je futuristická motorová tříkolka, která naplňuje vizi společnosti Yamaha v oblasti stále rostoucí nabídky vozidel pro individuální osobní přepravu.

Nahlédněte do budoucnosti s novým naklápěcím mechanismem
|<12345...38>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ

 

Novýchat.cz

Chatuj! Spousta lidí pro seznámení, flirt i něco víc...

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!