Novinky

Také jste přemýšleli nad tím, že se na svět podíváte z ptačí perspektivy, těšili jste se na zážitek, na který budete ještě léta vzpomínat. A pak jste udělali svou životní chybu, svěřili jste své očekávání a hlavně své peníze do rukou společnosti, která slibovala nesplnitelné. Možná nejste tím, kdo měl tu smůlu a vystavil své naděje všanc slevovým portálům, ale věřte, že tyto případy se již staly a nezbývá, než se poučit a důvěru projevit pouze odborníkům, za kterými jsou spousty spokojených klientů a realizovaných akcí.

Při letu balonem se raději svěřte profíkům

Každou chvíli na mě odkudsi z renomovaných zpravodajských webnaů vyskakují informace, jak lidé neustále slyší na různé slevy zboží a výprodejové akce a zpravidla to pisatelé pojímají, jako by snad na tom bylo něco špatného, že člověk chce ušetřit, že snad bychom ani neměli využívat nabídek, které jsou pro nás výhodné...

Slovo sleva stále přitahuje (i mě)

Drobní akcionáři získali v kuponové privatizaci na začátku devadesátých let minulého století akcie 2168 společností nebo investičních fondů. Dodnes mají tito akcionáři majetek v hodnotě více než 100 miliard Kč tvořený nejen samotnými akciemi, ale i pohledávkami za peněžní náhradou za vytěsněné akcie, výtěžky dražeb jejich akcií či dividendami.

Češi mají stále více než 100 miliard korun ukrytých v akciích

Heineken představuje první audiovizuální mapu na světě. Seznamte se s virtuální realitou, kterou vykreslují tóny internetových postů ze sociálních sítí.

Heineken představuje první audiovizuální mapu na světě

Tak si to představte, že můj kamarád dostal ode mne krásnou keramickou kasičku a měl jasný úkol, aby do ní občas hodil nějakýho drobáka, který mu bude trhat peněženku. No a teď mi nadšeně psal, že to netrvalo dlouho, občas tam něco hodil, ani mu to v peněžence nechybělo a když byla kasička plná, vrhnul se nahromaděné úspory přepočítat.

Z drobných v kasičce mohou být tisíce

Pět měsíců po otevření vstoupí do muzea Grévin nejen Jaromír Jágr a Martina Navrátilová ale i padesátitisící návštěvník! Muzeum Grévin již pět měsíců po slavnostním otevření přivítá o víkendu 27.9.2014 padesátitisícího návštěvníka.

Do muzea Grévin vstoupí Jágr, Navrátilová i 50tisící návštěvník

Rozhodla jsem se oživit nabídku svého internetového obchodu www.hubatacernoska.cz a hledala jsem nové dodavatele zboží, tedy velkoobchody. Řeknu vám, ač se to mnohému ani nezdá, byla to urputná práce. Přes vyhledávače jsem se k nim prakticky nedostala a když jsem na něco zajímavého narazila, dobu zabralo, než jsem se na jejich stránkách dobrala k informaci, jak to s tím velkoobchodem vlastně mají a jak fungují.

Jak se mi osvědčila ePoptávka

Hvězda show na ledě Jen počkej, zajíci! krasobruslař Tomáš Verner zpestřil žákům vstup do nového školního roku. Krasobruslař Tomáš Verner, který je spolu s hercem a moderátorem Michalem Nesvadbou hlavní hvězdou nové show na ledě Jen počkej, zajíci!, se v pondělí 1. září spolu s postavičkami Vlka a Zajíce vydal do ZŠ Táborská v Praze 4. Zpříjemnil tak vstup do nového školního roku nejenom prvňáčkům a žákům dalších ročníků, ale i učitelům.

Krasobruslař Verner zpestřil žákům vstup do nového školního roku

Farář z Moravy žehnal vínům zpěvačky Hanky Křížkové a baletního mistra Vlastimila Harapese. Další vína slavných ze série Celebrity line představena v restauraci Mount Steak

Farář žehnal vínům zpěvačky Hanky Křížkové a Vlastimila Harapese
|<12345...40>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

 

Kytary a hudební nástroje

Kytary, basy a další hudební nástroje a příslušenství v eshopu Alexim

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!