Novinky

Devatenáct let na trhu, individuální přístup k jednotlivcům i skupinám, celosvětová působnost. Kvalitní služby ve spolupráci s prověřenými místními partnery a DMC agenturami, doprava s renomovanými leteckými společnostmi. I to je luxusní exotická dovolená s CK Monoi, tak čtěte dále a dozvíte se o ní daleko více... 

Na luxusní exotickou dovolenou už jen s CK Monoi!

Láska na hraně je podtitulem nově vycházející knihy Love Paris. Autor knihy Yan J. Bulka vypráví příběh založený na skutečných událostech zapisovaných po dobu devíti let do osobních deníků, odhaluje tím svět mužů v těch neintimnějších aspektech, které život muže s muži přináší.

Bisexualita – Láska na hraně

I tato zima ukáže rozdíl mezi kvalitní a nekvalitní studenou asfaltovou směsí. Zatímco systém výběrových řízení je nastaven na nákup nejlevnější, tedy nejmíň kvalitní asfaltové směsi. Stát a státní organizace utratí nakonec víc peněz právě díky výběrovým řízením.. PROČ ?

Čeká nás tankodrom?

Češi předávají know-how v oblasti odstraňování ekologických zátěží v Mongolsku a budují databázi kontaminovaných míst. Projekt realizovaný Českou republikou prostřednictvím České rozvojové agentury v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce s Mongolskem s názvem "Přenos know-how v přístupu k odstraňování ekologických zátěží" má hlavní cíl předat specifické zkušenosti českých expertů v oblasti odstraňování ekologických zátěží způsobených činností člověka Projekt byl zahájen v říjnu 2013 a bude dokončen na přelomu roku 2014 a 2015. Hlavním partnerem na mongolské straně je Ministerstvo životního prostředí a zeleného rozvoje.

Češi pomáhají Mongolsku při odstraňování ekologických zátěží

Světová zpravodajská agentura Australian Associated Press (AAP) uzavřela partnerství s open source softwarovou společností Sourcefabric. Společně chtějí vyvinout koncovou platformu Superdesk pro tvorbu zpráv, jejich produkci, distribuci a publikaci. Díky platformě Superdesk chce AAP zlepšit svůj redakční provoz a vyřešit zvyšující se tlak na náklady a požadavky neustálé inovace digitálních produktů a služeb. Pro AAP hraje v současném mediálním prostředí klíčovou roli flexibilita.

Český vývojář uzavřel smlouvu s agenturou v Sydney

Také jste přemýšleli nad tím, že se na svět podíváte z ptačí perspektivy, těšili jste se na zážitek, na který budete ještě léta vzpomínat. A pak jste udělali svou životní chybu, svěřili jste své očekávání a hlavně své peníze do rukou společnosti, která slibovala nesplnitelné. Možná nejste tím, kdo měl tu smůlu a vystavil své naděje všanc slevovým portálům, ale věřte, že tyto případy se již staly a nezbývá, než se poučit a důvěru projevit pouze odborníkům, za kterými jsou spousty spokojených klientů a realizovaných akcí.

Při letu balonem se raději svěřte profíkům

Každou chvíli na mě odkudsi z renomovaných zpravodajských webnaů vyskakují informace, jak lidé neustále slyší na různé slevy zboží a výprodejové akce a zpravidla to pisatelé pojímají, jako by snad na tom bylo něco špatného, že člověk chce ušetřit, že snad bychom ani neměli využívat nabídek, které jsou pro nás výhodné...

Slovo sleva stále přitahuje (i mě)

Drobní akcionáři získali v kuponové privatizaci na začátku devadesátých let minulého století akcie 2168 společností nebo investičních fondů. Dodnes mají tito akcionáři majetek v hodnotě více než 100 miliard Kč tvořený nejen samotnými akciemi, ale i pohledávkami za peněžní náhradou za vytěsněné akcie, výtěžky dražeb jejich akcií či dividendami.

Češi mají stále více než 100 miliard korun ukrytých v akciích

Heineken představuje první audiovizuální mapu na světě. Seznamte se s virtuální realitou, kterou vykreslují tóny internetových postů ze sociálních sítí.

Heineken představuje první audiovizuální mapu na světě
|<12345...40>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!