Novinky

Praha tento týden vůbec poprvé hostí významný světový veletrh televizní tvorby NATPE. Své projekty na něm prezentují i všechna hlavní americká studia. Česká televize se veletrhu aktivně účastní a se zahraničními partnery má již rozjednána práva na několik nových projektů – krimi seriálů, filmů, ale i pořadů pro děti či dokumentů. Českým divákům tak nabídne například životopisný snímek o Elizabeth Taylorové či seriál Kriminalista.

Česká televize nakupuje na veletrhu nové pořady

V rámci mezinárodní kreativní konference pořádané stanicí BBC a věnované pořadu Dancing with the Stars, čili StarDance, byl vůbec poprvé vybrán mezi nejlepší světové tance roku i jeden z české verze soutěže. Tango herečky Anny Polívkové a tanečníka Michala Kurtiše s názvem „Be Italian“ jednoznačně zvítězilo u světoznámého porotce americké a britské verze formátu Lena Goodmana.

Tango Anny Polívkové a Michala Kurtiše zaujalo i ve světě

Jiří Bartoška, Hynek Čermák, Jiří Langmajer, Pavel Řezníček, Bára Poláková, Jakub Kohák, to jsou jen některé hvězdy nejnovějších projektů České televize, které se během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech představí v Domě ČT. Ten přivítá i hlavní tváře většiny ze šestnácti koprodukčních filmů České televize, které budou moci diváci ve Varech zhlédnout.

Česká televize otevře Dům i pro televizní hvězdy

Hele lidi, to je sranda. Jen co TV Prima oznámila, že v roli moderátorů hlavních zpráv se vůbec poprvé představí Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a desetibojař Roman Šebrle, tak aniž by je zatím veřejnost viděla, už všichni vědí, jak budou hrozní.

Začala panika - Zprávy bude uvádět Miss a desetibojař

Tři nejslavnější české filmové muzikály letos shodně slaví padesáté výročí od svého vzniku. Česká televize proto exkluzivně odvysílá Starce na chmelu, Limonádového Joa i muzikál Kdyby tisíc klarinetů v jediný týden. Vždy od 20:00 na svém druhém programu.

Správní muži pijí jen kolalokovu limonádu. Už padesát let.

Nahoru a dolů – typický osud hrdinů ze snímků Heleny Třeštíkové. Dokumentaristky, která v červnu slaví pětašedesáté narozeniny a pracuje na novém filmu ukazujícím fenomén závislosti na drogách z netradiční perspektivy. Tvorbu Heleny Třeštíkové připomene Česká televize po tři červnové večery na programech ČT art a ČT2 vybranými dokumenty a pořadem Na plovárně. Film Život s Kašparem přitom bude vysílán nejen v televizní premiéře, ale i ve zcela nové verzi.

V časosběru Helena Třeštíková dále pokračuje

Zábavně naučný pořad Nikdo není dokonalý, který moderoval herec Jiří Krampol, byl nejdéle vysílaným pořadem na TV Prima. Diváci jej mohli sledovat 15 let – první díl se vysílal 11. října 1997.

Prima se po úspěšných 15 letech loučí s pořadem Nikdo není dokonalý

Televize Barrandov stále více cílí na diváky televize Nova. Po oznámení, že koncem roku začne vysílat turecký historický seriál Velkolepé století, v němž ztvárnil hlavní roli herec Halit Ergenç, představitel Onura z telenovely Tisíc a jedna noc vysílané na Nově, nyní láká na moderátorku Televizních novin Lucii Borhyovou, která přijala pozvání do magazínu Máme dítě.

TV Barrandov láká na Lucii Borhyovou z Novy v magazínu Máme dítě

Velká pardubická České pojišťovny je nejtěžší a největší překážkový mítink na starém kontinentu. Neopakovatelnou atmosféru závodu s osmi dostihy představí divákům už tradičně Česká televize v přímém přenosu v neděli 9. října od 11:25 hodin na ČT4. Hlavní dostih bude vysílat od 14:20 hodin ČT1. Exkluzivní vizuální zážitek z tradičního dostihového klání ještě umocní vysílání ve vysokém rozlišení na ČT HD.

121. Velká pardubická na ČT4, ČT1 a ČT HD
|<12345...12>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ

 

Novýchat.cz

Chatuj! Spousta lidí pro seznámení, flirt i něco víc...

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!