Novinky

Televize Barrandov stále více cílí na diváky televize Nova. Po oznámení, že koncem roku začne vysílat turecký historický seriál Velkolepé století, v němž ztvárnil hlavní roli herec Halit Ergenç, představitel Onura z telenovely Tisíc a jedna noc vysílané na Nově, nyní láká na moderátorku Televizních novin Lucii Borhyovou, která přijala pozvání do magazínu Máme dítě.

TV Barrandov láká na Lucii Borhyovou z Novy v magazínu Máme dítě

Velká pardubická České pojišťovny je nejtěžší a největší překážkový mítink na starém kontinentu. Neopakovatelnou atmosféru závodu s osmi dostihy představí divákům už tradičně Česká televize v přímém přenosu v neděli 9. října od 11:25 hodin na ČT4. Hlavní dostih bude vysílat od 14:20 hodin ČT1. Exkluzivní vizuální zážitek z tradičního dostihového klání ještě umocní vysílání ve vysokém rozlišení na ČT HD.

121. Velká pardubická na ČT4, ČT1 a ČT HD

Televize Nova začne od 7. září vysílat kriminální seriál Expozitura natočený na motivy skutečných kriminálních činů Berdychova gangu.

Nova začne vysílat kriminální seriál o Berdychově gangu

Největší talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přichází na obrazovky Televize Prima. Každou neděli večer se tak můžete těšit na velkolepou show, která představí ty nejlepší talenty ze všech oblastí zábavy.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přichází

Manželka doktora Horvátha je těhotná a přestože má první trimestr dávno za sebou, neustále ji trápí úporné zvracení. Silně zhubla a je na umělé výživě. K tomu se připojil špatný psychický stav a deprese. Horváth proto přichází za Ludskym a prosí ho o konzultaci.

Dr. Ludsky: Touha po drogách

V pondělí 15. srpna odstartovala Prima LOVE vysílání kultovního seriálu Sex ve městě. Sledovanost prvního dílu potvrdila úspěch programového schématu, které divačkám Prima LOVE nabízí koktejl z těch nejvybranějších ingrediencí.

Sex ve městě doplnil úspěšný start Prima LOVE v novém týdnu

Sportovní Čtyřka má nové internetové stránky – na adrese www.ceskatelevize.cz/ct4 nabízejí živé on-line vysílání ČT4, záznamy přenosů, videoreportáže, kompletní sportovní zpravodajství, výsledkový servis...

Sportovní ČT4 má nový web

Svým chraplavým blues rozdala svou křehkou duši, ale jediná dávka nekvalitní drogy byla nad její síly. Náhlá smrt mladé talentované zpěvačky Janis Joplinové v říjnu 1970 v pokračování kanadské série dokumentárních rekonstrukcí Posledních 24 hodin v pondělí 15. srpna od 22:00 hod. na ČT1 a ve vysokém rozlišení na ČT HD.

Posledních 24 hodin: Janis Joplin – 15. 8. na ČT

Tragický příběh náboženského fanatika Davida Koreshe a jeho stoupenců v pokračování kanadské série dokumentárních rekonstrukcí Posledních 24 hodin v pondělí 8. srpna od 21:40 hodin na ČT1 a ve vysokém rozlišení na ČT HD.

Posledních 24 hodin: David Koresh 8. 8. na ČT1 a ČT HD
|<12345...11>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2013 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ

 

Barové židle

Tip pro vás - barové židle a židličky do vaší kuchyně - Hawaj.cz

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Golf Praha za výhodné ceny. Dámská obuv Scholl za skvělé ceny. KVH hranoly od renomovaných výrobců.