Novinky

David Koller ohlašuje neplánovaný koncert 16. listopadu v MeetFactory

Koncert v podvečer oslav 17. listopadu se rozhodl uskutečnit David Koller, jeden z nejvýraznějších umělců polistopadového hudebního života a neohrožený kritik politické scény. V intimní atmosféře pražské MeetFactory věnuje ojedinělý koncert všem, kterým je jasné, kam se za uplynulých 25 let naše země posunula.

David Koller ohlašuje koncert 16. listopadu v MeetFactory

Kanadská diva s nejkrásnějším hlasem na světě, Lara Fabian, beznadějně vyprodala svůj pražský koncert. Nechce své fanoušky zklamat, a proto na svém podzimním evropském turné Le Secret přidává ještě jeden koncert v Praze, a to 17. 10. opět v karlínském Foru.

Lara Fabian přidává v Praze koncert!

Jen pár dnů zbývá do konce soutěže "Černobílé turné hledá talenty“. Zájemkyně z řad fanynek zpěvačky Lucie Bílé mají poslední možnost přihlásit se do této soutěže, která 15. srpna odstartovala prostřednictvím facebookových stránek Černobílého turné Lucie Bílé. Přišlo několik velmi povedených audio i video ukázek písní, které byly pro tento účel vybrány. Soutěžící mohou volit z písniček: Jsem to já, Hallelujah a Láska je láska.

Soutěž ČERNOBÍLÉ TALENTY má první semifinalistky

V pěti městech - 3 českých a 2 slovenských opět předvede to nejlepší. Tisíce diváků opět uvidí show, na kterou se nezapomíná. Předskokankou megakulturního zážitku LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2014 bude vítězka posledního ročníku Česko Slovenská SuperStar SABINA KŘOVÁKOVÁ se svou kapelou.

Zlatá slavice Lucie Bílá se letos vrací se svým mega ČERNOBÍLÝM TURNÉ

Tak to je krásné, dnes má Karel Gott 75. narozeniny a jeho dcerky mu daly moc krásný dárek. Nový letní song ve stylu "reggae" nazpívaly Charlotte a Nelly Gottovy společně se zpěvákem Josefem Vágnerem. Neoficiální premiéru měl song s názvem "Píseň pro Karla" už na páteční zpěvákově soukromé oslavě, oficiálně pak právě dnes v rádiích, v televizi či na internetu.

Dcery Karla Gotta - Charlotte a Nelly mají první song!

Jestli plánujete sedět v následujících dnech doma, tak jste asi spadli z višně, protože právě odstartoval festival Rock For People. První tisíce návštěvníků už jsou v areálu, většina stánků a atrakcí už je v provozu a počasí je objednané jen to krásné a slunečné. A show může začít!

Právě odstartoval Rock For People

V Londýně zabydlení Klaxons se po dlouhých čtyřech letech vrátili s novým singlem nazvaným "There Is No Other Time" a s druhou skladbou "Children Of The Sun", které předznamenávají vydání třetího alba. Vznikalo během roku 2013 s Tomem Rowlandsem z The Chemical Brothers, Gorgon City, Erol Alkanem a Jamesem Murphym, jmenuje se "Love Frequency" a vyjde v červnu u labelu Akashic Rekords (distribuce Sony /Red).

Klaxons mají po čtyřech letech nové album

O Ochranném svazu autorském se v hudebním světě hodně mluví a neuškodí proto nahlédnout této organizaci pod pokličku a seznámit se s čísly, s nimiž pracuje. Za uplynulý rok 2013 Ochranný svaz autorský zaznamenal mírný pokles inkasovaných autorských odměn z licenční činnosti o 14 777 tis. Kč, což představuje, v porovnání s rokem 2012, propad o 1,71 %.

Inkasované autorské odměny mírně poklesly, přesto bylo autorům vyplaceno více

Na kyjevském náměstí nezávislosti zahraje dnes večer ve 21.45 hodin místního času česká hudební kapela MIG 21. "Jedeme zahrát pro lidi z Kyjeva, kteří chtějí do Evropy. Netušíme, jestli nás nevypískaj, je to čistě náš předvánoční nápad," říká zpěvák kapely Jiří Macháček. "Děkujeme všem kamarádům, kteří nám dali peníze na letenky a nechtějí být ani jmenováni," dodává...

Na kyjevském Majdanu vystoupí MIG 21
|<12345...43>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!