Novinky

Každou chvíli na mě odkudsi z renomovaných zpravodajských webnaů vyskakují informace, jak lidé neustále slyší na různé slevy zboží a výprodejové akce a zpravidla to pisatelé pojímají, jako by snad na tom bylo něco špatného, že člověk chce ušetřit, že snad bychom ani neměli využívat nabídek, které jsou pro nás výhodné...

Slovo sleva stále přitahuje (i mě)

Drobní akcionáři získali v kuponové privatizaci na začátku devadesátých let minulého století akcie 2168 společností nebo investičních fondů. Dodnes mají tito akcionáři majetek v hodnotě více než 100 miliard Kč tvořený nejen samotnými akciemi, ale i pohledávkami za peněžní náhradou za vytěsněné akcie, výtěžky dražeb jejich akcií či dividendami.

Češi mají stále více než 100 miliard korun ukrytých v akciích

Heineken představuje první audiovizuální mapu na světě. Seznamte se s virtuální realitou, kterou vykreslují tóny internetových postů ze sociálních sítí.

Heineken představuje první audiovizuální mapu na světě

Tak si to představte, že můj kamarád dostal ode mne krásnou keramickou kasičku a měl jasný úkol, aby do ní občas hodil nějakýho drobáka, který mu bude trhat peněženku. No a teď mi nadšeně psal, že to netrvalo dlouho, občas tam něco hodil, ani mu to v peněžence nechybělo a když byla kasička plná, vrhnul se nahromaděné úspory přepočítat.

Z drobných v kasičce mohou být tisíce

Pět měsíců po otevření vstoupí do muzea Grévin nejen Jaromír Jágr a Martina Navrátilová ale i padesátitisící návštěvník! Muzeum Grévin již pět měsíců po slavnostním otevření přivítá o víkendu 27.9.2014 padesátitisícího návštěvníka.

Do muzea Grévin vstoupí Jágr, Navrátilová i 50tisící návštěvník

Také jste přemýšleli nad tím, že se na svět podíváte z ptačí perspektivy, těšili jste se na zážitek, na který budete ještě léta vzpomínat. A pak jste udělali svou životní chybu, svěřili jste své očekávání a hlavně své peníze do rukou společnosti, která slibovala nesplnitelné. Možná nejste tím, kdo měl tu smůlu a vystavil své naděje všanc slevovým portálům, ale věřte, že tyto případy se již staly a nezbývá, než se poučit a důvěru projevit pouze odborníkům, za kterými jsou spousty spokojených klientů a realizovaných akcí.

Při letu balonem se raději svěčte profíkům

Tuto otázku si lidstvo pokládá, co se poprava tzv. dekapitací (setnutí hlavy) provádí. Zlatým věkem popravčích špalků a později gilotin byl středověk a ranný novověk. Tehdy nebylo jiného způsobu, jak zjistit vnímání setnuté hlavy, než poprosit odsouzeného, aby mrkal co to dá. Mrknutí je totiž jediné a nejjednodušší znamení, které může hlava provést bez zbytku těla. Říká se, že odsouzení mrkali až 30 sekund po setnutí hlavy. Čtěte dále na téma halloween dekorace...

Je useknutá hlava při vědomí?

Obecně prospěšná společnost Život dětem pořádá již patnáctým rokem veřejnou sbírku ve prospěch rodin s vážně nemocnými dětmi, známou pod názvem Srdíčkové dny. Sbírka proběhne v týdnu od 22.9. do 26.9. po celé republice. O.p.s. Život dětem připravila k zahájení Srdíčkových dnů Zábavné odpoledne pro děti i rodiče, které se koná ve středu 17.9. 2014 od 13:00 do 16:30 hodin na nám. Míru v Praze 2.

Zábavné odpoledne pro děti i dospělé 17. září

Jen pár dnů zbývá do konce soutěže "Černobílé turné hledá talenty“. Zájemkyně z řad fanynek zpěvačky Lucie Bílé mají poslední možnost přihlásit se do této soutěže, která 15. srpna odstartovala prostřednictvím facebookových stránek Černobílého turné Lucie Bílé. Přišlo několik velmi povedených audio i video ukázek písní, které byly pro tento účel vybrány. Soutěžící mohou volit z písniček: Jsem to já, Hallelujah a Láska je láska.

Soutěž ČERNOBÍLÉ TALENTY má první semifinalistky
|<12345...209>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

 

Kytary a hudební nástroje

Kytary, basy a další hudební nástroje a příslušenství v eshopu Alexim

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!