Novinky

Musím se přiznat, že k Bingu mám osobní vztah. Vidím Jana Rosáka jako by to bylo včera, jak jsem zaškrtávala čísla a občas i vyhrála. Líbilo by se vám, kdybyste i vy mohli hrát tuto legendární hru vlastně kdykoliv jen budete chtít a ještě byste získali možnost vyhrát zajímavou sumu peněž? Není nic jednoduššího, než...

Bingo – legendární hru si můžete zahrát zdarma a ještě vydělat

Firma Heads & All Threads CZ s.r.o sídlící v Chomutově s potěšením oznamuje, že Heads & All Threads jezdec týmu Suzuki Graeme Irwin bude závodit na FIM mistrovství světa v motocrossu v Lokti dne 26. a 27. července. A mně dělá nemalé potěšení to sdělit také čtenářům Hubajdy.

Heads&All Threads Suzuki míří do Čech na motocrossové Grand Prix

V sobotu 19. července vystoupí na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem Karel Fiala alias Limonádový Joe ve večerním představení "Westernové nebe".

Limonádový Joe vstoupí na Šiklově mlýně do Westernového nebe

Je to děsný, ale na stranu druhou nikterak překvapivé. Útoky bankovního malware na naše počítače a jejich data pokračují. Jejich podoba se nemění, ale obětí přesto stále přibývá. Tak sakra lidi, čtěte takovéto články, ať se vyhnete problémům.

Útoky bankovního malware pokračují

Tak je to tady! V úterý 15. července je to právě 10 let od okamžiku zahájení provozu bobové dráhy Harrachov. Na počest kulatého výročí proběhne na bobové dráze Harrachov od 17 hod. velká oslava. Tak startujte motory a honem tam!

10. výročí provozu bobové dráhy Harrachov

Tak to je krásné, dnes má Karel Gott 75. narozeniny a jeho dcerky mu daly moc krásný dárek. Nový letní song ve stylu "reggae" nazpívaly Charlotte a Nelly Gottovy společně se zpěvákem Josefem Vágnerem. Neoficiální premiéru měl song s názvem "Píseň pro Karla" už na páteční zpěvákově soukromé oslavě, oficiálně pak právě dnes v rádiích, v televizi či na internetu.

Dcery Karla Gotta - Charlotte a Nelly mají první song!

Něco pro lidičky technicky zdatnější než jsem já. Šifrované mezinárodní volání i pro nepředplatitele je nyní k dispozici celosvětově. To koukáte, co? Tak čtěte dál a budete zase o dost chytřejší.

Silent Circle rozšiřuje nabídku šifrované komunikace

Pakliže se ztotožňujete s názor této petice, můžete se do ní zapojit a pokusit se něco změnit. A jestli ne, tak si jděte vsadit a třeba neprohrajete...

Petice proti nulové toleranci některých loterií

O co jde a jak to vzniklo? "Přestalo nás bavit dívat se na stále stejné, půl roku neaktuální polepy billboardů a všeobecně outdoorových ploch. Vytvořili jsme zcela nový systém, fungující na jednoduchém modelu s tím, že klademe důraz na aktuálnost, dostupnost informací a rychlost vyřízení."

Do trhu s reklamou vstupuje nový nápad dvou mladíků
|<12345...207>|

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ

 

Novýchat.cz

Chatuj! Spousta lidí pro seznámení, flirt i něco víc...

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!