Novinky

Máme za sebou měsíční hlasování v anketě HUBAJDÍ HIT TIP a se smělým konstatováním můžeme říci, že jste v měsíci červenci 2012 dokázali opět pěkně přeházet pořadím.

HUBAJDÍ HIT TIP - rekapitulace za měsíc červenec 2012!


Červenec 2012 nám utekl jako voda, a tak si pojďme společně připomenout, který pak to song se v tomto měsíci umístil na pozici první v anketě HUBAJDÍ HIT TIP. Prosím o potlesk...na první pozici se již podruhé za sebou a také poprvé v historii této hitparády  umístil mega song Ca$h Out od slovenské zpěvačky Misty, blahopřejeme!
Když se společně podíváme na druhý konec ankety Hubajdí Hit Tip za měsíc červenec 2012, tak zjistíme, že na samotném dně se nám utopily dva nejslabší songy, které od vás obdržely nejmenší počet hlasů, jsou jimi Scooter - It´s A Biz (Ain´t Nobody) a Klik Klak - Comic Rodeo, tyto dva songy musí dle pravidel nutně nahradit dvě aktuální novinky, které pro vás vybírá naše paní šéfová Hubatá černoška. Pro osmý "prázdninový" měsíc roku 2012 byly tedy nasazeny tyto dvě nové skladby: Ego ft. Robert Burian - Zijeme len raz a The Wanted - Chasing The Sun (Remix).

Tak a teď už tedy víte vše podstatné z toho, co se nám v měsíci červenci 2012 událo v anketě Hubajdí Hit Tip!

Nezapomeňte se tedy zapojit i v měsíci srpnu 2012 a hlasujte tak pro song, který se vám nejvíce líbí.

 

Jarek Ingerle

(autor - HUBAJDÍHO HIT TIPU)


MISTA - CA$H OUT


« ZPĚT NA SEZNAM ČLÁNKŮ

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!