Novinky

Mikeův vřelý vztah k hudbě se projevoval už od útlého dětství. V pěti letech dostal od rodičů svůj první hudební nástroj, housle, a fidlání mu v podstatě vydrželo až dodnes. Aby ne, vždyť během mládí hrál hned v několika profesionálních orchestrech. Nicméně již tehdy si začal pomalu uvědomovat, že ne úplně všechny jeho hudební představy jdou realizovat pouze houslemi. A tak jej oslovila hudba elektronická. Čtěte dále...

2 Hours of Trance vol. 107 - Mike Foyle


Od roku 2005 aktivně produkuje trance a hned svým prvním singlem For Your Eyes Only / Space Guitar vydaným pod přezdívkou Statica se zalíbil Arminovi Van Buurenovi. Ten, ještě společně s Paulem Van Dykem a dalšími předními DJs, podpořili i Mikeův následující release, masivní hit Love Theme Dusk. Ten vydobil Mikeovi jméno minimálně po celé Evropě a stal se součástí několika kompilací včetně Arminovy A State Of Trance Year Mix 2005. Úžasné klavírní či kytarové melodie, lehké jako vánek, vytvářející intro pro dynamické beatové pasáže, jsou tím nejtypičtějším projevem v Mikeově produkci. Je také autorem několika remixů např. pro LNQ, Santiaga Nina nebo duo Filo & Peri.

Producentské dovednosti se pojí v ruku v ruce s Mikeovým talentem pro DJing. Svou kariéru za gramofony odstartoval vítězstvím v DJské soutěži, hned poté už hrál na otevírání nové londýnské klubové noci Vaccine. Dal dohromady promotion agenturu Liquid zaměřenou na progressive a tech house. Drží rezidenturu v největším Leicesterském klubu Helsinki´s a několik dalších britských klubů už má také pod palcem. A i ostatní evropské země již brzy poznají, jaký talent a potenciál Mike ukrývá.

 

 

 

SINGLY:

(2006)   Mike Foyle - Shipwrecked
(2005)   Statica - For Your Eyes Only / Space Guitar
(2005)   Mike Foyle vs Signalrunners - Love Theme Dusk
(2005)   Filo & Peri meet Mike Foyle - Luana

 

DALŠÍ INFORMACE O PŘIPRAVOVANÝCH, ALE I MINULÝCH STARS OF TRANCE, NAJDEŠ TAKÉ NA FACEBOOK FAN PAGE: 2 HOURS OF TRANCE radio show.


Mike Foyle


« ZPĚT NA SEZNAM ČLÁNKŮ

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!