Novinky

Velká pardubická České pojišťovny je nejtěžší a největší překážkový mítink na starém kontinentu. Neopakovatelnou atmosféru závodu s osmi dostihy představí divákům už tradičně Česká televize v přímém přenosu v neděli 9. října od 11:25 hodin na ČT4. Hlavní dostih bude vysílat od 14:20 hodin ČT1. Exkluzivní vizuální zážitek z tradičního dostihového klání ještě umocní vysílání ve vysokém rozlišení na ČT HD.

121. Velká pardubická na ČT4, ČT1 a ČT HD


Česká televize zprostředkuje široké veřejnosti závod, jehož počátky sahají do roku 1874. Zatímco tehdy se soutěžilo o 8 000 zlatých, činí dotace pro vítěze v posledních ročnících 4,5 milionu korun. Letošní ročník bude sice postrádat nejsilnější zahraniční konkurenci, ale diváci o velké zážitky ochuzeni nebudou. Mohou se například těšit na vystoupení skutečné legendy Velké pardubické steeplechase. Nestárnoucí žokej Josef Váňa totiž dokázal jako jediný v závodě triumfovat už celkem sedmkrát a také letos patří k největším favoritům.

 

Přímým přenosem České televize z Velké pardubické bude provázet komentátor Marek Svačina. Součástí vysílání z vrcholné dostihové události budou dvě studia. Ve sportovním studiu vyzpovídá moderátor Petr Vichnar dostihového experta Milana Olehlu, zatímco ve společenském studiu přivítá moderátor Petr Kubásek více hostů, kteří divákům představí zákulisí jezdeckého sportu, ale i řemesla s ním spojená. Hosté vzpomenou také na nejúspěšnějšího koně historie Velké pardubické Železníka. Po ukončení závodu se do studia dostaví vítěz dostihu, který se s diváky České televize podělí o své pocity.

 

ČT4 | neděle 9. října 2011 od 11:25 hodin
Největší překážkový mítink s osmi dostihy v přímém přenosu. Unikátní přestávkový program, hvězdy minulosti i současnosti a především Josef Váňa a jeho další vystoupení na nejtěžším překážkovém dostihu na evropském kontinentu.

 

ČT1 a ČT HD | neděle 9. října 2011 od 14:20 hodin
Přímý přenos nejtěžšího překážkového dostihu na evropském kontinentu.

 

Ladislav Šticha, tiskový mluvčí ČT
« ZPĚT NA SEZNAM ČLÁNKŮ

Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!