Hubajdí hit tip nejlepších stanic

 

Oficiálních Hubajdí hit tip nějlepších deseti stanic!

Dáváme Vám možnost ohodnotit si dle vlastního gusta deset nejhranějších, nejoblíbenějších a prostě nejlepších radiových stanic jak na FM pásmu tak n internetu. Pořadí ovlivňujete svými hlasy, přičemž systém Vám umožní hlasovat v daném měsíci pro jednu stanici jednou denně. Hlasování je uzavřeno vždy k poslednímu pátku v příslušném měsíci a opět spuštěno první pondělí v měsíci následujícím.

Pokud rádio neznáte máme pro Vás možnost. Po kliknutí na ikonu "play" u názvu stanice po pravé straně se dostanete na hubajdí přehrávač který Vám příslušnou stanici nabídne k poslechu.

Teď už víte vše podstatné, tak neváhejte ovlivnit aktuální HUBAJDÍ HIT TIP svým hlasem!

Oficiální Hubajdí hit tip nejlepších deseti stanic!
Dáváme Vám možnost ohodnotit si dle vlastního gusta deset nejhranějších, nejoblíbenějších a prostě nejlepších radiových stanic jak na FM pásmu tak i na internetu. Pořadí ovlivňujete svými hlasy, přičemž systém Vám umožní hlasovat v daném měsíci pro jednu stanici jednou denně. Hlasování je uzavřeno vždy k poslednímu pátku v příslušném měsíci a opět spuštěno první pondělí v měsíci následujícím.


Pokud rádio neznáte máme pro Vás možnost. Po kliknutí na ikonu "play" u názvu stanice po pravé straně se dostanete na hubajdí přehrávač, který Vám příslušnou stanici nabídne k poslechu.

Teď už víte vše podstatné, tak neváhejte ovlivnit aktuální HUBAJDÍ HIT TIP svým hlasem!
Nevíte kam na dovolenou? Nabídka destinací pro rok 2014 je tu pro vás! Nejlevnější dovolená na trhu.

 

Hudební nástroje - Alexim

Kytary, klávesy,zesilovače, servis kytar, mikrofony, EMG, L.R.Baggs

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!