Čapí hnízdo by chtěl každý

Ahoj Hubajďáci, tady Miloň z Hubaté černošky. Už to bude přesně čtvrt roku, co jsme Vám na našem YouTube kanále představil hit letošního léta - značkový slaměný klobouk Čapí hnízdo.

Jak říkám ve videu - Hodí se ven, hodí se do školy, hodí se do práce, hodí se na každou hlavu. Chceš, aby si na tebe lidi ukazovali? Pořiď si svoje Čapí hnízdo! Každý, kdo v téhle republice něco znamená, má svoje Čapí hnízdo. Pořiď si ho i Ty! Možná čekáte, že tento úžasný klobouk bude stát celé jmění. Omyl! Na jeho výrobu jsme dostali úžasnou dotaci z úžasné Evropské unie, a tak si ho nyní může dovolit opravdu každý. Nestojí ani 5000 Kč, nestojí ani 500 Kč, dokonce ani 299 Kč. Nyní jej nabízíme za neuvěřitelných a neodolatelných 99 Kč. Ano, slyšíte dobře 99 Kč, to nejsou ani 4 eura! Objednávejte ještě dnes! Čapí hnízdo na hlavě? To je nápad!

Po čtvrt roce musím s nadšením konstatovat, že se tento nápad ujal a viděl jsem přes léto řadu z Vás s Čapím hnízdem na hlavě. Mnozí tam máte vrabčí hnízdo, ale i to je dobré. Už teď se můžete těšit, co bude hitem letošního podzimu. Pokud máte nějaký tip, určitě mi nevolejte, ale pište.