A je tu nová teambuildingová hra TEPfaktor

Představujeme novinku na trhu od firmy Albi - TEPfaktor, zábavná týmová hra, inspirovaná aktivitami v duchu pevnosti Boyard. V reálu za ní můžete vyrazit do TEPfaktoru v Chotilsku mezi Sedlčany a Prahou ve středních Čechách.

V TEPfaktoru je především cesta cílem, nejdůležitější je si užít zábavu, pobavit se, zažít netradiční akci, uvolnit se a zahrát si. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ. Herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Záleží jen na vás, jakou strategii zvolíte a kde budete chtít začít a kde skončit. Herní úkoly můžete řešit v libovolném pořadí. Na každý úkol máte neomezený počet pokusů.

Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit. Při neúspěšném plnění úkolu máte další šanci se pokusit o zdolání! TEPfaktor je inspirován pevností Boyard a celá hra je v tématu pirátů z Karibiku. Zdolávání každého úkolu doprovází napínavá tematická hudba. 

Jaká je nová společenská hra pro děti i dospělé, inspirována právě TEPfaktorem? Představu si můžete udělat třeba z tohoto prezentačního videa: